Апеляцію у справі Стерненка та Демчука знову відкладено.

23.04.21

Наступне засідання відбудеться 14 травня о 12:00.

У сьогоднішньому судовому засіданні Одеський апеляційний суд задовольнив клопотання прокурорів про долучення до справи нових доказів.

Ці документи не розглядалися судом першої інстанції. Відповідно, суд не брав їх до уваги, коли виносив вирок нашим Клієнтам.

Тож їх розгляд в апеляції суперечить одразу трьом нормам кримінального процесуального законодавства. Детальніше про це написав адвокат нашої Компанії Masi Nayyembit.ly/2QSK1rO

Слід зазначити, що Одеська обласна прокуратура, відмовляючи нам у ознайомленні із матеріалами листом від 24 березня 2021 року повідомила, що всі докази сторони обвинувачення міститься у матеріалах судової справи.

Тому сторона захисту навіть не знає, які документи прокурори долучили до справи сьогодні..

А це обмежує право Клієнтів на захист та порушує загальний принцип змагальності сторін.

У зв’язку з цим адвокат Andrii Pysarenko сьогодні заявив про відвід колегії суддів. Проте в задоволенні заяви відмовлено.

Так, судовий розгляді по справі відкладено з двох причин:

1. Щоб сторона захисту ознайомилась із мотивувальною частиною рішення суду про задоволення одного із заявлених прокурорами клопотань про долучення нових доказів.

2. Щоб ми мали можливість підготувати позицію по цих доказах.

Апеляційний розгляд на вирок Стерненка та Демчука уже відбувається з низкою порушень. Проте ми готові доводити невинуватість наших Клієнтів, опираючись на силу права та закону.

Нагадаємо, 23 лютого Приморський районний суд Одеси виніс обвинувальний вирок Сергієві Стерненку та Руслану Демчуку у справі про нібито викрадення Сергія Щербича. Таким чином наших Клієнтів засудили до 7 років та 3 місяців позбавлення волі з конфіскацією половини майна.

P.S. У цій справі Сергій Стерненко, окрім адвокатів нашої Компанії, захищають також Vitaliy Kolomiets, Mykola Orekhovsky, Вадим Оксюта та Andrii Pysarenko.

Руслана Демчука захищає адвокат нашої Компанії Ілля Воробйов.