Анонс судового засідання по справі Олексія «Аристарха» Цимбалюка

25.11.20

Завтра, 26.11.2020 о 16:00, у приміщенні Шевченківського районного суду м. Києва, за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 31-А, відбудеться судове засідання по справі Олексія «Аристарха» Цимбалюка.

У судовому засіданні заплановано допит свідків обвинувачення. Ми підготували детальні питання для них, оскільки після допиту так званого «потерпілого» Бовтрука стало зрозуміло, що останній не бачив та не може чітко підтвердити жодного важливого факту по справі.

Нагадаємо, на попередньому судовому засіданні проведено допит Владислава Бовтрука, який плутався у обставинах начебто скоєного стосовно нього злочину та навіть не міг описати одяг особи, яка ймовірно скоїла напад, що здається дивним, так як описані ним події у його житті, скоріш за все, відбуваються не кожного дня.

Ми розцінюємо сфабриковане стосовно нашого Клієнта обвинувачення лише як спробу проросійського видання Страна.UA – Новости Украины дискредитувати проукраїнських активістів.

Про що ця справа?

Олексія Цимбалюка звинувачують у перепалці з особою, яка тепер називає себе журналістом «Страна.UA – Новости Украины» Владиславом Бовтруком, під час акції на Майдані Незалежності проти реєстрації кандидатів в народні депутати Андрія Клюєва та Анатолія Шарія 02 липня 2019 року.

Результати минулого судового засідання тут: https://bit.ly/3m0iHSY