Агресивна анонімна сила замість юридичних аргументів

17.02.21

Адвокати нашої компанії зупинили мітинг на підтримку рейдера. Його влаштувати представники ОГО “Нова столиця” біля об’єкта іноземних інвестицій.

Як відомо, наша компанія представляє інтереси словацьких вкладників, які стали жертвами рейдерського захоплення об’єкта інвестицій – офісного приміщення за адресою вул. Кирилівська, 69. Вчора саме цей кейс заслухала Антирейдерська колегія Мін’юсту.

А вже сьогодні вранці біля об’єкта зібрався мітинг за участі організацій із сумнівною репутацією. Учасники дійства звинувачують у рейдерстві нашого клієнта. При цьому – ігнорують той факт, що майно двічі незаконно перереєстровували руками приватних нотаріусів та ТОВ “ФК “Інвестохіллс Веста”.

Адвокати компанії одразу прибули на місце події та вжили необхідних заходів:

– написали заяву про злочин – організацію групових дій, що призвели до суттєвого порушення роботи підприємства, установи чи організації, або активна участь у таких діях;

– заявили про порушення норм карантину та проведення масових заходів.

Станом на зараз мітингувальники покинули приміщення.

Наші адвокати роблять усе можливе, аби захистити інтереси свого клієнта.

Більше того, ми переконані, що проблема рейдерства шляхом незаконної перереєстрації прав власності – систематична та глибша за один кейс. Від зухвалих дій рейдерів потерпають українські та іноземні інвестори. Останнє – ще й питання репутації нашої держави.

Галина Янченко (Halyna Yanchenko), Міністерство Юстиції України, Тимчасова спеціальна комісія з питань захисту прав інвесторів.