fbpx

Адвокати нашої Компанії представляють інтереси потерпілої дівчини, яку побив хлопець у Харкові.

18.07.21

Сьогодні, 19 липня, у Комінтернівському районному суді міста Харків відбулося підготовче судове засідання, під час якого суд призначив обвинувальний акт до розгляду по суті.

ЩО СПРАВА?

11 червня у Харкові сталася подія, яку ми не змогли залишити без уваги. Під час посиденьок компанії друзів на вулиці 16-річний хлопець почав бити свою 14-річну подругу.

На поширеному в ЗМІ відео () зафільмовано, як юнак наносить постраждалій удари кулаками та ногами по обличчю, голові, тілу. Окрім цього, їй нанесена психологічна травма.

ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ ЗАРАЗ?

Досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено та стосовно нападника направлено до суду обвинувальний акт про скоєння ним кримінального правопорушення (ч. 1 ст. 125 КК України, умисне легке тілесне ушкодження).

З метою відшкодування завданої моральної шкоди потерпілій адвокати подали цивільний позов.

Нагадаємо, що 22 червня з потерпілою у присутності адвоката нашої Компанії проводився слідчий експеримент. Процедура була ускладнена емоційним станом побитої дівчини. Про це ми писали тут: .

«Окрім встановлення справедливості у цій конкретній справі, своєю ціллю ставимо наближення часу, коли стаття 3 Конституції України не буде декларативною (в ній йдеться про те, що людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються у нашій країні найвищою соціальною цінністю).

Зі своєї сторони зробимо усе можливе, щоб потерпіла отримала відшкодування і якнайшвидше пройшла реабілітацію»

коментує адвокат Міллер, юридична компанія Ілля Воробйов.

Наступне судове засідання, на якому буде розпочато розгляд обвинувального акту по суті, відбудеться 26 липня о 10:30.