Адвокати нашої компанії подали заяву про застосування заходів безпеки щодо Сергій Стерненко

23.02.21

Як неодноразово зазначалося, за нападом на українського активіста Сергія Стерненка стояли представники правоохоронних органів міста Одеси. Саме тому перебування Сергія в Одеському СІЗО, куди його доправили після оголошення вироку, несе реальну загрозу його життю та здоров’ю.

У зв’язку з цим наш адвокат Masi Nayyem подав відповідну заяву на ім’я керівника Одеського СІЗО Чишкали Сергія Миколайовича. Ми просимо перевести Стерненка до Києва.

Таке право передбачено Наказом Міністерства юстиції України від 25.04.2017 № 1408/5 «Про затвердження Порядку здійснення заходів щодо забезпечення безпеки осіб, які тримаються в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах».

На розгляд заяви закон відводить 3 дні. Ми сподіваємося на об’єктивне рішення з боку очільника Одеського СІЗО в найкоротший термін.

Відомо також, що аналогічні заяви направлять народні депутати України Solomiia Bobrovska, Geo Leros, Дмитро Гурін, Ігор Василів, Дмитро Наталуха, Вікторія Сюмар та Єгор Чернєв.

Нагадаємо, у Приморському районному суді Одеси розглядалася справа щодо викрадення депутата Комінтернівської районної ради Одеської області Сергія Щербича у 2015 році. Суд визнав Стерненка винним та виніс йому вирок у вигляді позбавлення Стерненка волі на 7 років та 3 місяці з конфіскацією половини майна.

Сергій Стерненко є клієнтом нашої компанії. Ми захищаємо активіста у кримінальному провадженні про самозахист.