fbpx

Адвокати Міллер, юридична компанія подали апеляційну скаргу на вирок Сергій Стерненко та Руслану Демчуку.

26.03.21

Ми неодноразово зазначали, що вирок суду відносно наших Клієнтів є незаконним, необґрунтованим та, відповідно, підлягає скасуванню.

Аргументація:

1. Висновки суду не підтверджуються доказами, які він брав до уваги.

2. Частина з доказів є недопустимими, тобто – отриманими з порушенням норм закону. Зокрема, протоколи слідчих експериментів з потерпілим Сергієм Щербичем та свідком Любов’ю Захарченко, протоколи пред’явлення потерпілому Щербичу осіб для впізнання за фотознімками, статистичні таблиці і трафіки з’єднань абонентських номерів тощо.

3. Висновки суду щодо обставин скоєння злочинів містять істотні суперечності. І це суттєво впливає на доведеність існування цих злочинів взагалі.

4.Запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до обвинувачених застосовано із грубим порушенням норм кримінального процесуального кодексу.

Тож у суді апеляційної інстанції ми вимагатимемо:

– скасувати запобіжний захід щодо Сергія Стерненка та Руслана Демчука та звільнення їх з-під варти у залі суду;
– скасувати вирок судді Попаревича, а провадження проти наших Клієнтів – закрити, у зв’язку із невстановленням достатніх доказів для доведення їх винуватості.

Відповідно до норм закону, клопотання суд розгляне до 16 квітня.

Нагадуємо, про що справа.

23 лютого суддя Приморського районного суду Одеси Попревич Віктор Михайлович виніс вирок щодо наших Клієнтів. Сергія Стерненка визнали винним у викраденні людини та незаконному носінні зброї (ч. 2 ст. 146, ч. 2 ст. 187, ч. 1 ст. 263 ККУ). Руслана Демчука – у викраденні людини та розбої (ч. 2 ст. 146, ч. 2 ст. 187 ККУ).

Кожен із обвинувачених отримав покарання у вигляді 7 років та 3 місяців позбавлення волі з конфіскацією половини майна. Вирок не набув законної сили.