fbpx

29.07.2020 у задоволенні обох відводів відмовлено. Суддя зазначив що не має жодних пістав вважати про наявність упередженності минулого складу суду.

28.07.20

Заявлено відводи судді, що розглядав протоколи про адміністративні правопорушення за підтримку Сергія Стерненка.

З сайту Вищої ради правосуддя ми дізнались, що 03 липня 2020 року голова Шевченківського районного суду м. Києва підготував та направив до Вищої ради правосуддя звернення з приводу перешкоджання роботі Шевченківського районного суду м. Києва та втручання в його діяльність 12 та 15 червня 2020 року.

У зверненні вказано, що учасники акції на підтримку Сергій Стерненко нібито порушували громадський порядок та здійснювали тиск на суд. Рішення про необхідність направлення такого звернення було прийнято на загальних Зборах суддів Шевченківського суду.

За таких обставин, адвокатами нашої компанії подано заяви про відвід складу суду, оскільки ми переконані, що факт подання такого звернення унеможливлює безсторонній та неупереджений розгляд справ стосовно наших Клієнтів.

Нагадаємо, сьогодні відбулись судові засідання у справах про вчинення адміністративних правопорушень відносно Кір’якова Олександра та Виговського Миколи. Останніх звинувачують у вчиненні адміністративних правопорушень за участь у мирному зібранні на підтримку Сергія Стерненка 15 червня 2020 року.

Дата наступного засідання поки не відома, оскільки заяву про відвід буде розглядати інший суддя, якого повинна визначити автоматизована система розподілу справ.

Будемо тримати в курсі.