20 травня відбудеться чергове судове засідання по справі «Арістарха» Олексія Цимбалюка

19.05.20

20.05.2020 о 09:30 годині під головуванням судді Шевченківського районного суду м. Києва Трубнікова А.В. відбудеться судовий розгляд кримінального провадження відносно Цимбалюка Олексія.

На минулому підготовчому судовому засіданні нами було заявлено клопотання про закриття кримінального провадження відносно Клієнта, оскільки обвинувальний акт було передано до суду з пропуском встановленого строку досудового розслідування – 2 місяці.

Суд відмовив у закритті кримінального провадження мотивуючи це тим, що (цитуємо) «на підтвердження позиції не було долучено будь-яких документів», та «суд прийшов до висновку про передчасність заявленого клопотання» та призначив справу до судового розгляду.

Суд не взяв до уваги те, що прокурором надсилався до суду обвинувальний акт та реєстр матеріалів досудового розслідування в яких наявна вся інформація. До того ж такі питання як закриття кримінального провадження у зв’язку з закінченням строку досудового розслідування вирішуються ЛИШЕ на підготовчому судовому засіданні.

Нагадаємо, Олексію вручили підозру за перепалку з особою, яка тепер називає себе журналістом Страна.UA – Владиславом Бовтруком під час акції на Майдані Незалежності проти реєстрації кандидатами в народні депутати Андрія Клюєва та Анатолія Шарія.

Приходьте, буде цікаво.