fbpx

100 днів війни України за весь світ 

03.06.22

100 днів 8-річної війни, якої не мало бути. Не мало бути у демократичному світі ХХІ століття. Але диктатор не полишив планів переписати карту світу. 

Кожен із цих днів зруйнував тисячі наших осель, забрав життя наших близьких, дитинство наших дітей, наш спокій і відчуття безпеки. 

Ці 100 днів, як і всі попередні до цього, наша компанія працювала як єдина злагоджена система. Але вже 24/7. Кожен обрав свій фронт: частина команди, змінивши ім’я на позивний і перевзувшись у берці, пішла воювати, зокрема, і партнер нашої компанії Масі Найєм. Частина долучилася до волонтерської спільноти, а частина продовжувала робити те, що ми вміємо найкраще — захищати права людей, зміцнювати силу права в Україні та робити фаховий юридичний захист доступним для тих, хто не може собі його дозволити. 

Що ми робили? 

Наші волонтерські справи

За понад три місяці ми допомогли людям і бізнесу розв’язати проблеми у сотнях різних кейсів. Частина з них — pro bono, тобто безкоштовні. Це те, що вшите в наші цінності за замовчуванням, соціальний внесок нашої команди у зміцнення верховенства права в Україні.

Одна з найбільш значущих для нас співпраць — допомога сім’ям військових, які перебували на «Азовсталі». Практика судових спорів консультувала щодо отримання виплат їхніми дружинами та дітьми, які евакуювалися на безпечну територію та потребували фінансової підтримки.

Ми вже ведемо справи щодо отримання компенсації за збитки, завдані війною. Наші юристи розробили пам’ятку щодо правильного алгоритму фіксації пошкодженого майна.

Для тих, хто вимушено покинув свої домівки і опинився у Польщі, Німеччині, Словаччині та Чехії, ми підготували путівники. Там уся інформація про процедуру отримання документів, соціальні виплати, житлові питання, працевлаштування, медицину, навчання, волонтерську допомогу тощо.

Фіксація воєнних злочинів 

Наслідки воєнних дій у Харкові, Маріуполі, Бородянці, Ірпені та інших містах вразили нас, як і всіх українців. Команда кримінальної практики долучилася до фіксації воєнних злочинів. Зокрема, допомагає постраждалим від дій окупантів на Київщині, а також збирає та передає докази примусової депортації українців на непідконтрольні території та до рф. Зважаючи на велику кількість депортованих ми за власної ініціативи хочемо допомогти національним правоохоронним органам та Міжнародному кримінальному суду зі збором доказової бази для майбутніх судових процесів. 

Допомога благодійним фондам 

Після початку війни одним із напрямків нашої роботи стала реєстрація та юридичний супровід благодійних фондів. Практика захисту бізнесу започаткувала 5 таких організацій. Зокрема, нашими клієнтами стала команда об’єднання «Район №1», які у мирний час організовували вечірки і збирали гроші на облаштування вулиці Рейтарської у Києві. Після 24 лютого згуртувалися довкола іншої справи — відновлення міст на Київщині, що постраждали від війни. До команди вже долучилося понад півтисячі волонтерів.

Виграні справи 

Ми виграли справу Олексія «Аристарха» Цимбалюка, українського волонтера, колишнього учасника бойових дій на Донбасі, який нині служить у лавах ЗСУ. Його звинувачували у нанесенні легких тілесних ушкоджень журналісту проросійського видання Страна.UA. Завдяки зусиллям наших адвокатів Олексія не визнали винним у пред’явленому обвинуваченні, а справу закрили.

Підвищення 

Адвокат Ілля Воробйов став радником кримінальної практики. А адвокатка Ольга Веретільник радницею практики економічних та службових злочинів, яку відокремили від кримінальної. Ще одне підвищення у практиці захисту бізнесу — Христину Унгурян призначили юристкою. 

Корпоративне медіа 

За три місяці соцмережі «Міллера» стали повноцінним корпоративним медіа. Ми відстежували всі зміни у законодавстві — від прав внутрішньо переміщених осіб, соціальних виплат військовим та дітям, до незаконного вилучення майна та відновлення України після війни. Наша команда підготувала кілька сотень фахових матеріалів на всі важливі теми, де пояснювала складне простими словами, аналізувала прецеденти і цікаві кейси та пояснювала, як це вплине на життя кожного з нас. І ми продовжимо це робити, щоб у вас була завжди лище перевірена інформація. Якщо ви чогось не розумієте, завжди можете запитати наших юристів. 

100 днів нової України і нас у ній. 100 днів наші люди героїчно захищають нашу землю від російської навали. Більшість провідних країн світу підтримують нас у цій боротьбі, посилюючи санкції та допомагаючи озброєнням.  

Наша співпраця, підтримка всього цивілізованого світу та наша армія щодня наближають до нашої перемоги.

У кожного після буде своя історія.

Боротьба триває. 

Якщо вам потрібна юридична допомога — звертайтеся, наші юристи допоможуть розв’язати питання будь-якої складності: 
  • офіційний e-mail office@millerlawfirm.ua
  • сайт https://millerlawfirm.ua (кнопка «залишити запит» праворуч вгорі сторінки)
  • соцмережі Facebook та Instagram 
  • за телефоном +380 (67) 538 45 38